Помощь психиатра

В жизни бывают ситуации, когда необходима срочная помощь в очень кризисных ситуациях. Психотерапия – эффективный, но длительный процесс.

Современные фармацевтические препараты позволяют обеспечить нейропластичность нервной системы или снизить чувствительность. Совмещение  приема  препаратов и психотерапии позволит постепенно избавиться от симптоматики и  приема препаратов.

Для получения срочной помощи, возможно получить консультацию психиатра Шулик Алексея Николаевича, – врача вышей категории, на которой может быть предложена медикаментозная поддержка. Консультация психиатра проходит анонимно на базе Дніпропетровської міської поліклініка №1, Днепр, Ивана Акинфиева, 12а, или в кабинете по ул. Шевченко, 59, возможен выезд на дом.

Современные препараты обеспечивают нейропластичность нервной системы, что обеспечивает эффективность психотерапии в дальнейшем.

Шулік Олексій Миколайович, 1973 року народження.

У 1999 році закінчив медичний 
факультет 
Донецького державного медичного університету ім. М.Горького.

У 1999-2000 рр. проходив інтернатуру, на базіобласної психіатричної лікарні м. Донецька 
за фахом психіатрія.

З 2000 по 2006 рік працював дільничним 
лікарем психіатром по обслугованою дорослого населення в «Міському психоневрологічному 
диспансері» м. Донецьк

З 2006 року по 2015 рік працював заступником головного лікаря з медичної частини в «Міському психоневрологічному диспансері»           м. Донецьк

З 2015 року працюю у КЗ «ДМП№1»ДОР» 
дільничним лікарем психіатром

Стаж роботи за фахом складає 18 років.

З 2015 року проходжу навчання у Українському інституті когнитивно - поведінкової терапії.

Пройшов курси підвищення кваліфікації:

У 2003році – тематичне удосконалення “Сучасні методи психотерапії” на кафедрі психіатрії, психотерапії, мед. психології, наркології с курсом сексології Донецького державного медичного університету ім. М.Горького У 2003 році - цикл “Сучасні методи проведення попередніх та періодичних психіатричних оглядів” при Українському науково-дослідному інституті соціальної і судової психіатрії та наркології.

У 2004 році – тематичне удосконалення “Актуальні питання психіатрії” на кафедрі психіатрії, психотерапії ,мед. психології, наркології с курсом сексології Донецького державного медичного університету ім. М.Горького.

У 2004 році – передатестаційний цикл “Психіатрія” на кафедрі психіатрії, психотерапії, мед. психології , наркології с курсом сексології Донецького державного медичного університету ім. М.Горького.

У 2005 році – тематичне удосконалення „Пароксизмальні стани епілептичного та іншого ґенезу ” Харківська медична академія після дипломної освіти.

У 2005 р. – курси стажування та інформації «Електроенцефалографія» Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об’єднання

У 2006 році - тематичне удосконалення “Актуальні питання психіатрії ” на кафедрі психіатрії, психотерапії ,мед. психології, наркології с курсом сексології Донецького державного медичного університету ім. М.Горького.

У 2006 році - передатестаційний цикл “Психіатрія” на кафедрі психіатрії, психотерапії, мед. психології , наркології с курсом сексології Донецького державного медичного університету ім. М.Горького.

У 2006 році - тематичного удосконалення Проведення державних закупівель на базі Інформаційно - консультативного центра при ТПП України.

У 2006 році - тематичне удосконалення „Вибрані питання клінічної психіатрії” на базі Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгіївського

У 2007 році – тематичного удосконалення „Менеджмент в охороні здоров’я” на базі Донецького державного медичного університету ім. М.Горького.

У 2008 році - спеціалізація за спеціальністю „Організація і управління охороною здоров’я” на кафедрі Організації вищої освіти, управління охороною здоров'я та епідеміології на базі Донецького державного медичного університету ім. М.Горького.

У 2010 році тематичне удосконалення “Сучасні методи психотерапії” на кафедрі психіатрії, психотерапії, мед. психології, наркології Донецького національного медичного університету ім. М.Горького.

У 2011 році – передатестаційний цикл по «Організація і управління охороною здоров’я» на кафедрі Організації вищої освіти, управління охороною здоров'я та епідеміології на базі Донецького національного медичного університету ім. М.Горького.

У 2016 році - тематичного удосконалення «Актуальні питання психодіагностики, психокорекції то психосоціальної реабілітації осіб, які постраждали під час виконання обов’язків військової служби в Україні, а також біженців та переселенців в зоні військових конфліктів» на базі               ДЗ «Дніпропетровська мед. Академія МОЗ України».

У 2016 році передатестаційний цикл «Психіатрія» на базі    ДЗ «Дніпропетровська мед. Академія МОЗ України».

У 2016 році тематичного удосконалення «Психосоціальна реабілітація осіб, які стали інвалідами під час проходження військової служби та інших осіб які постраждали під час виконання обов’язків військової служби в Україні» на базі Харківська медична академія післядипломної освіти.

Присвоєні категорії

У 2011 році – присвоєна друга кваліфікаційна категорія за фахом «Організація та управління охороною здоров’я».

У 2013 році - присвоєно звання спеціаліста за спеціальністю «Психотерапія».

У 2016 році – підтверджена вища 
кваліфікаційна категорія за фахом 
«Психіатрія».

Друковані статті: 

“Застосування леривона в амбулаторній психіатричній практиці у хворих на депресію та с соматичною патологією ”.

2001р. збірник наукових статей V школи семінару по психофармакології.

«Підходи до лікування депресій у літньому віці».

2003р. збірка статей семінару “Актуальні питання психіатрії похилого віку ”.

«Досвід застосування рисполепта в амбулаторній психіатричній практиці у хворих з первинним психотичним епізодом».

2004р. Архів Психіатрії

Обсуждение закрыто.